У Києві на хабарі затримано заступника директора ДП "Укрінтеравтосервіс"

567644

У Києві затримали держчиновника, який може бути причетний до хабарництва. Нібито чоловік вимагав від директора одного із товариств щомісячну оплату у розмірі 50 тис. гривень особисто йому та 20 тис. гривень до бюджету офіційно через касу за оренду земельної ділянки.


Про це повідомили в пресслужбі столичної поліції. Зловмиснику загрожує до 10 років позбавлення волі.

"У вівторок, 16 серпня, ми затримали чиновника, який за оренду земельної ділянки для потреб підприємства вимагав та отримав від директора неправомірну вигоду у сумі 3 800 доларів США. Таку суму чиновник назвав оплатою за три місяці наперед з розрахунком, що 20 тисяч гривень офіційно до каси та 50 гривень йому особисто щомісяця", – розповіли в поліції.Під час обшуку у чиновника знайшли гроші, мобільний телефон та блокнот із чорновими записами.

За фактом отримання неправомірної вигоди відкрито кримінальне провадження. Правоохоронці перевіряють на причетність до злочину та інших посадових осіб.

Як уточнили в пресслужбі Київської міської прокуратури, при отриманні хабара було затримано заступника директора держпідприємства "Укрінтеравтосервіс".